تور عمان نوروز 1400

7 شب و 8 روز

شروع : 1399/12/26

7 شب و 8 روز

شروع : 1399/12/29

7 شب و 8 روز

شروع : 1400/01/03

7 شب و 8 روز

شروع : 1400/01/06

کشور عمان در جنوب ایران و کنار سواحل خلیج فارس قرار دارد. این کشور و به ویژه پایتخت آن مسقط، مملو است از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوان که گردشگران را از سراسر دنیا به سوی خود جذب می‌کند. خانه‌های سفید رنگ مسقط، ساحل بسیار زیبا، شهر سرسبز صلاله و … از مکان‌های جذابی هستند که در سفر به عمان می بینید.
عمان کشوری سلطان‌نشین در جنوب غربی آسیا است که مردم آن به زبان عربی صحبت می‌کنند. البته انگلیسی و هندی نیز زبان‌های دوم در این کشور به شمار می‌روند. بیش از نیمی از مردم عمان مسلمان بوده و پیرو مذهب “اباضیه” از قدیمی‌ترین مذاهب اسلام می‌باشند. از این رو اعیاد مذهبی مانند فطر و … از مراسم‌های مهم در این کشور تلقی می‌شود.

در کشور عمان بیشتر مردان دشداشه یا همان لباس بلند عربی همراه با عمامه بر تن دارند و زنان نیز با لباس‌های بلند و رنگین دیده می‌شوند. برخی از بانوان مسن نیز از روبنده استفاده می‌کنند. عمان کشوری مرد سالار است و خانواده در آن جایگاهی ویژه دارد بنابراین در گشت‌وگذاهای خیابانی قبل از گرفتن عکس از آ‌نها اجازه بگیرید.

برای شروع برقراری ارتباط به عمانی‌ها می‌توانید از کلمه السلام علیکم استفاده کنید. عماتی‌ها بسیار معاشرتی بوده و دست دادن از مرسوم‌ترین عادات آن‌ها می‌باشد. حتی در بسیاری از موارد برای نشان دادن صمیمیت بیشتر پس از دست دادن بینی یا کونه‌های طرف مقابل را می‌بوسند. پس اگر در سفر به عمان با این صحنه مواجه شدید اصلا تعجب نکنید.

 اطلاعات تماس :

آدرس: تهران - خیابان شهید بهشتی - بعد از تقاطع سهروردی - پلاک 158 - واحد 8
تلفن: 830 730 88 - 021
  • با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
  • تلگرام رادین گشت
  • اینستاگرام رادین گشت
اطلاع از تخفیف های رادین گشت :
شماره موبایل خود را وارد کنید تا از بهترین تورهای مسافرتی ما باخبر شوید.