۰۲۱-۵۲۷۰۳

تور کوش آداسی

کوش آداسی

جزیره پرنده یا همان کوش آداسی در جنوب کشور ترکیه با 90 کیلومتر از ازمیر واقع شده مقصدی برای آرامش، برای استراحت با تفریحاتی بسیار فوق العاده و هیجان انگیز که می توانید سفری لذت بخش را برای تعطیلات خود در این مقصد گردشگری رقم بزنید. 

کوش آداسی با تمام زیبایی های بی نظیر خود برای گردشگران یک مقصد مقرون به صرفه و ارزان محسوب می شود. می خواهم از طلوع و غروب بی نهایت زیبای آن صحبت کنم تماشای آن در سواحل صخره ای تجربه ای فوق العاده را برای شما به همراه می آورد.


 

تفریحاتی مدرن با تورهای آبی که می توانید با قایق ها به سوی جزیره یونانی ساموس بروید یا با شنا در آب های شفاف غار زئوس لذت ببرید. آری بسیاری کوش آداسی را نمی شناسند. اما بعد از سفر به این مقصد گردشگری در می یابند که باید دوباره به اینجا برگردند. تنها این نیست که دلیل سفر تا به کوش آداسی باشد، باید به خانه مریم مقدس بروید از شهر افسوس شاهکار جهان باستان دیدن کنید.


 

اصلا بگذارید از معبد آرتمیس به جای مانده از امپراطوری رم باستان بگویم معبدی که به افتخار الهه شکار ساخته شده، شاید جالب باشد بدانید این معبد در دورانی دور به عنوان زیباترین بنای کل جهان شناخته می شده است.

تورهای پیشنهادی

pattern

سوالات متداول

pattern
whatsapp search
منوی سایت
جستجوی تور